Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Логічний аналіз останньої заяви Гордона відносно проведення та публікацій інтерв’ю з анти-українськими діячами». Рустам Ташбаєв. 19.05.2020

  • Опубліковано в Відео

Факти про так званий “ Гаагський Трибунал“. Інформація і справді шокуюча.

Напишу текст для тих хто не хоче чи не має змоги дивитися два моїх попередніх відео.

Гордон провів та опублікував інтерв’ю з поклонською а потім з гіркиним.

Багато людей розділилося в думках на протилежні полюси. Абсолютна більшість з них не може навіть якось адекватно пояснити свою позицію, а використовує скоріш свій “інстинкт“ або вже сформоване до цих подій ставлення особисто до Гордона.

Спробую ще раз пояснити те, що пригортає мою увагу та викликає щонайменше стурбованість. Це псевдологічні «пояснення та аргументи» виправдовуючі вчинки Гордона. Бо псевдологіка небезпечно саме тим, що виглядає цілком логічною. І використовується для отримання перемоги чогось ірраціонального над здоровим глуздом.

Чому це так важливо і чого українці взагалі повинні заморачуватися усією цією філософією?

Тому що перемога здорового глузду приводить до розвитку суспільства як, наприклад, США.
А перемога ірраціональністі над здоровим глуздом приводить до розвитку такого суспільства як сучасна корумпована, безправна та бідна Україна.

Щоб жити в умовах рівня США на своїй рідній українській землі, необхідно щоб здоровий глузд (логіка та логічне мислення) постійно здобувало перемогу над псевдологікою, яка до того є різновидом звичайної брехні.

За моїми спостереженнями брехня (псевдологіка, ірраціоналізм), тобто те що змушує українців постійно обурюватися і зневірюватися, розповсюджується насамперед спрощеним, а тому легким для розуміння та розповсюдження, догматичним лозунгом, так званою «крилатою сентенцією» яку легко підхопити і нести далі. Яка на вигляд є доволі логічним «аргументом».

Давайте розглянемо головні аргументи тих людей, які вважають вчинки Гордона абсолютно нормальними.
Пройшло вже достатньо часу і можна побачити тренд або парад цих "аргументів”.
Чому в лапках? Тому що це псевдо аргументи. Або по-англійські «fallacies».

Перший, найбільш частіше використовуваний, самий потужний “аргумент“ каже наступне:

« Дії Гордона виправдані, бо ці його інтерв’ю записані на флешки і вже знаходяться у Гаагському Трибуналі. Ці свідчення поклонськоі та гіркіна повинні привести до перемоги України над Росією в Гаазі в справі анексії(окупації) Криму Росією та розв’язуванні Росією військової агресії проти України на Донбасі».

Ця думка виглядає цілком слушною. Логічною. Її озвучили такі крупнокаліберні в політичному сенсі фігури як Міхаел Саакашвілі. Простори соціальних мереж заповнені цим « аргументом». Не відстають усілякі “експерти“ на українському телебаченні та інших медійних просторах. Але при цьому вони усі як один "забувають" дещо дуже важливе та ключове.

Проблема полягає в тому, що тут ми маємо справу з fallacy котру в навчальних закладах Заходу називають “band wagon”. Тобто сідати у возика з усіма бо усі кудись ідуть і мабуть там буде весело. Типу на багаті села ідемо. Бо українців давно привчили що є такий “ Гаагський Трибунал“, котрому лише треба поскаржитися і надати докази і той поставить Росію на місце. В уявлені найбільш неосвічених та мрійних виникають рожеві іміджи того як Росія буде усе повертати, вибачатися, сплачувати величезні контрибуції. А путін піде на ешафот як нацистські злочинці за вироком Нюрнбергського Трибуналу.
Це картина малювалася роками з усіх медійних та соціальних мереж в Україні. Цю рожеву казочку, цей міраж ображених викарбували в свідомість самоізольованих культурно і дуже консервативних та патерналістичних українців разом з такими ж міражами як те що Меморандум є Договором чи Гарантією. Також що Українська Конституція є однією з найкращих, якщо не найкращою у Світі.

Тому використовувати «Гаагський Трибунал» для впливу на свідомість широких українських мас населення дуже зручно и не складно. Бо бренд вже є розкрученим.

Повертаючись до конкретного випадку з Гордоном та тим “ аргументом“ що виглядає найбільш потужним та розповсюдженим - треба звернути увагу на те, що ж саме зараз, сьогодні, у даний момент часу розглядає “ Гаагський Трибунал“ з приводу претензій України до Росії.
А розглядає він два конкретних питання. Які можна на порталі цієї міжнародної організації в вільному доступі прочитати.
Питання перше - застосувати механізм проти підписанта міжнародного договору по боротьбі з фінансуванням тероризму - Росії за порушення норм цього договору. Бо за матеріалами, наданими Україною Росія спонсорує терористичні організації на Сході України.
Питання скоріш за все буде dropped або похєрєне, бо ніхто не визнав так звані лнр/днр терористичними організаціями. Ані Росія. Ані Західні країни. Ані власний вищий суд України.
Питання друге - визнати що Росія проводить політику расової дискрімінація по відношенню до кримських татар на прикладі заборони діяльності Меджлісу.
По цьому питанню може висловлять “догану“. А може теж похєрять бо Росія надала докази що Меджліс займався екстремістською діяльністю/пропагандою в правовому просторі Росії на на півострові Крим.
Правовий простір Росії тому що Росія визнала аннексацію Криму а Україна навіть не поскаржилася з цього приводу, пам’ятаєте?

Більш ніяких претензій Україна як держава на розгляд “ Гаагського Трибуналу “ не подавала.

Ніяких судових розглядів щодо анексії Криму Росією, статусу Криму, збройної агресії Росії проти України, розв’язування Росією військових дій на Донбасі - нічого цього немає.

Тому після вивчення цих фактів. Повторюю - абсолютних беззаперечних фактів, виникає питання:

«Яким чином інтерв’ю поклонськоі та гіркіна повинні вплинути на процес проти анексії Криму та збройної агресії Росії проти України якщо в так званому "Гаагському Трибуналі" таких судових справ взагалі не існує.
Взагалі. Не має. Ніхто не скаржився. Заява не поступила.

Тому цей могутній “аргумент” самого Гордона та тих хто його виправдовує - не вартий туалетного паперу на котрому його можна написати. Його можна і потрібно одразу злити в унітаз і забути про нього.
Ані на які рішення “ Гаагського Трибуналу“ ці ”сенсаційні інтерв’ю“ ніколи не вплинуть. Це навіть не згадуючи фактор того що професіонал прокуратури та професіонал ФСБ підготувалися та шифрували кожне слово та кожну сентенцію з метою не озвучити нічого зайвого. За що можуть бути якісь неприємні наслідки.

Які ще залишилися " аргументи"?

Другий по силі, це аргумент про ” захист свободи слова “. І чого ті, хто використовують цей ”аргумент“ не хочуть згадувати про те що це не one way street, тобто не вулиця з одностороннім рухом. А двостороннім.
Під час свого відео пояснення чому він зробив інтерв’ю з гіркиним, Гордон як мініму двічі за три хвилини атакував свободу слова, погрожуючи тим, хто в знак протесту розмалював асфальт напроти офісу його видання, розправою з використуванням поліцейських органів держави і ставив їм ультиматуми, умови і проголошував трансфер відповідальності за наслідки на протестувальників. Що є різними формами атаки на свободу слова в Україні з використанням mass media and social network. Такі дії навіть передбачають кримінальну відповідальність в деяких країнах демократичного правління.
Це в жодному випадку не зменшує легітимності того, що Гордон також має право вільно викладати свої позиції. Це з філософської чи юридичної точки зору. З етичної точки зору або з точки зору державної безпеки в умовах інформаційної війни з Росією - ця легітимність зменшується, якщо не зникає зовсім. Наприклад в США після агресивних дій терористів, а не просто погроз чи заяв - були заборонені будь які інтерв’ю з представниками визнаних терористичних організацій а також їх associates. Відомий випадок коли вже проведене інтерв’ю по телефону з одним з лідерів такої організації було заборонено до трансляції в медійному просторі США, щоб «не надавати платформу для пропаганди їх ідеології та рекрутингу в їх лави».

Третім розповсюдженим аргументом авторства самого Гордона, а точніше - його персональних амбіцій - є те, що такими діями він «створює і пише українську історію».

Легітимність цієї заяви я залишу її суб’єкту. Тобто історії.

Джерело 1: Логічний аналіз останньої заяви Гордона…

Джерело 2: Rustam Tashbaev: «Напишу текст для тих хто не хоче чи не має змоги дивитися два моїх попередніх відео...»

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C