Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Майстер клас від Рустама Ташбаєва: «Як треба розмовляти з українською владою». 21.03.2018

  • Опубліковано в Відео
Майстер клас від Рустама Ташбаєва: «Як треба розмовляти з українською владою».

Чим принципово відрізняється Конгрес та його історична роль від усіх інших "штабів", "рухів", "спілок" та політичних об’єднань.

Є принципова різниця між будь-яким рухом, штабом, зібранням, мітингом і тою ідеєю, яку пропоную я. 

Люди, які збираються на Конгрес, відрізняються тим, що вони нічого від цієї влади не вимагають, нічого не просять, не збираються змушувати цю владу щось робити, ані на колінах просити про гідність. 

Люди, які збираються виконувати резолюції цього Конгресу, кажуть одне: йдіть ви на х... п...си, вбивці, ворюги та кати! І якщо ви не підете, ми вас змусимо силою туди піти! Ви будете відповідати за кожного закатованого та вбитого українця, за кожну долю української дитини, яку ви в неї вкрали! 

Ось головна принципова різниця. 

і бігти вони - втікати будуть - поперед власного хрюкання! 
І будуть вони пакувати свої валізи, і будуть вони намагатися свої гроші кудись сховати, але коли всі побачать, що епоха безкарності вже минула і цей маховик Справедливості розкрутиться, тоді вони ніде не сховають свої гроші і свої ср..и.. Ми їх повернемо в Україну, де відбудеться справжнє правосуддя... З ними слід розмовляти єдиною мовою, яку вони розуміють - мовою сили.

Джерело: Чим принципово відрізняється Конгрес та його історична роль від усіх інших "штабів", "рухів", "спілок" та політичних об’єднань.

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C