Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Звернення Рустама Ташбаєва на Конгресі як людини, яка потерпіла від свавілля влади України. (Відео)

«Клянуся казати правду. Одну тільки правду. І нічого крім правди.» - Рустам Ташбаєв.

Передмова: Громадянин України та США - Рустам Ташбаєв - в 2015 році приїхав в Україну з США, кинувши безбідне і безтурботне життя та самотужки (один) вийшов на Майдан з акцією протесту - намагаючись донести до українців те, що побачив явні антиконституційні та антинародні реформи цієї влади. За це був викрадений поліцією, яка передала його злочинцям. Рустама вивезли в ліс де катували, вибиваючи зізнання в тому «чий він проект». Його збиралися вбити, тому що змушували телефонувати друзям і родичам та казати, що він на деякий час зникне, що йому треба сховатися. І якби не випадково знайдена ​​фотографія американського паспорту в телефоні, яку виявили коли переглядали його телефон в надії знайти там якісь докази, що він кимось спонсорується. Якщо не світлина американського паспорта - його б вже не було в живих.


Виступ Рустама Ташбаєва та хронологія подій (тезово):

Звертаюся не як спікер Першого Національного Українського Конгресу, а як людина яка теж потерпіла від свавілля. 
Клянуся казати правду. Одну тільки правду. І нічого крім правди.

У 2015 році я з групою американських спеціалістів зібрали консорціум, який готувався до «Window Of Opportunity» (Вікно Можливостей) - озброїти нові, реформовані Збройні Сили України.

Мене туди запросили як людину, яка має військову освіту, як Радянського Союзу ще з Військово-морського училища, так і сучасну американську.

Коли ми приїхали в Україну ми зіткнулися з справжнісіньким саботажем нашої програми. Ми зіткнулися з хамством чиновників. Та побачили той жахливий стан, в якому перебувала українська армія.

Повернувшись в США,  12 травня 2015, я переглядаючи новини побачив що на сайті Верховної Ради опублікували новий закон про військовий стан. 

В цьому законі я побачив антиконституційні і антинародні положення та пожиттєву узурпацію влади.

Після того, що я побачив під час свого першого візиту - я зрозумів, що ці люди на крові Майдану прийшли до влади і зараз готують всі легальні документи для того, щоб її повністю узурпувати.

За два тижні я був в Україні і 25 травня 2015 року - вийшов на одиночну акцію протесту. Вимоги були дуже прості: прийти комусь з Адміністрації Президента або Кабінету Міністрів та відзвітувати за рік та пояснити що це за закони вони приймають..

Україно! Вони вже на Майдані! А де ви. May 27, 2015.jpgДо мене під час акції приєдналося декілька людей.
Ми заявили, що якщо нас будуть і далі ігнорувати - ми поставимо намети. Офіційного дозволу на установку наметів нам домогтися не вдалося.
Минув тиждень та ми почали збирати підписи під нашими вимогами. Ці підписи з вимогами ми віднесли до Адміністрації Президента і до Кабінету Міністрів.

Два тижні нас ігнорували всі засоби масової інформації. Навіть камери на Майдані вдалося включити тільки після втручання депутатів, серед яких був Парасюк та Семенченко.

І коли ми зрозуміли що ніхто не збирається виконувати наші вимоги - ми вирішили встановити намети. Ми поставили 6 наметів, які приніс один з активістів. Він їх взяв в оренду в мисливському магазині Києва.
В ніч з 7 на 8 червня "тітушки" розгромили наш табір. Поліція не намагалася їм перешкодити.
Замість цього поліцейські схопили мене, скрутили і потягли в автозак.
На моє запитання - "я що заарештований?" - мені нічого не відповіли, а тільки погрожували.
Вони мене привезли на Прорізну, 12 (Шевченківське РУ ГУ МВС України в м.Києві - прим.).  де я перебував у дворику в оточенні співробітників поліції. 

Наступне що сталося - під'їхав минибус з якого вискочило 5 осіб в балаклавах. Вони мене скрутили, закували в наручники і одягли мішок на голову, кинули на підлогу цієї машини і почали різати мені штани позаду. Я спробував щось сказати, за що отримав удар ногою в обличчя і відповідь: "Ти будеш розмовляти тільки тоді, коли ми скажемо".
Я не знав в чиї руки потрапив. 

Били і катували мене всю ніч. Душили до запаморочення. Ставили мене на коліна, вставали довкола і били ногами.

Потім вони мені майже непритомному сказали; "ти зараз подзвониш братові і нареченій та скажеш що тебе два тижні не буде, що будеш у когось переховуватися". Я зрозумів що це означає. Мене збираються вбивати.

На що я ще звернув увагу - їх поведінка була начебто це «another day at the office». Тобто начебто це люди роблять кожного дня..

Мене врятував щасливий випадок. Переглядаючи мій айфон вони дісталися до світлини де я тримаю свій сертифікат громадянина США. На наступній фотографії я тримаю свій американський паспорт. Вони запитали "а ти що американський громадянин?". Я кажу "так". Вони в шоці кидають мене назад в "бус". І я чую як вони вирішують як їм поступити після того, коли вони дізналися що я американець. Ми кудись їдемо. Після чого до мене підходить старший і каже: "Сьогодні ми з тебе Гонгадзе робити не будемо".

Мене посадили на пеньок, зняли наручники і сказали "знімеш мішок коли вже не будеш чути звук двигуна".

Я дістався до своєї нареченої в Бориспіль і побачив по телевізору заяву глави СБУ Наливайченко, що я депортований до Росії. А я лежу в Борисполі і розумію, що зараз якщо прийде доповідь, що я насправді не "депортований", то це можуть дуже швидко "виправити".

Моментально був придбаний квиток до США. І вже пізніше, коли я був на американській землі я опублікував цю історію.

Такий мій власний досвід з законністю, з правоохоронними органами, СБУ, МВС, прокуратурою та правами людини в Україні.

  • Я закликаю Конгрес визнати МВС України злочинною організацією.
  • Я закликаю Конгрес визнати прокуратуру України та її підрозділи злочинною організацією.

(Це тезисно - дивіться відео).

Автор відео: Дмитро Гутман

Медіа

Остання зміна: Четвер, 13 червня 2019 10:20

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C