Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Офіційна заява від Першого Національного Українського Конгресу. 26.05.2018

Іван Бубенчик - єдиний народний кандидат в Президенти України від Першого Національного Українського Конгресу Іван Бубенчик - єдиний народний кандидат в Президенти України від Першого Національного Українського Конгресу

Іван Бубенчик — єдиний народний кандидат в Президенти України від Першого Національного Українського Конгресу.

Під час Конгресу було зареєстровано 12 претендентів на позицію єдиного народного кандидата в Президенти України.

В перший день роботи делегатам було запропоновано вислухати усіх кандидатів, їхні презентації та відповіді на запитання Конгресменів.
При цьому докладено максимум зусиль для прозорості процедури та абсолютної регламентної рівності шансів кожного кандидата.

Перший раунд праймеріз закінчився відкритим голосуванням: в другий тур кампанії вийшли 4 кандидати.

Під час наступного раунду та більш системного й детального опитування кандидатів, делегати Конгресу обрали для участі в фінальних дебатах двох претендентів.

Третій раунд та відкрите голосування призвели до вибору єдиного народного кандидата в Президенти України від Першого Національного Українського Конгресу, відповідно частини першої, статті п’ятої, пунктів 1 і 2, Закону України "Про вибори Президента України".

Як Спікер Першого Національного Українського Конгресу, на основі даних, наданих мені Головою Лічильної Комісії, маю честь оголосити переможцем праймеріз громадянина України - Івана Бубенчика.

Закликаю усі анти-олігархічні сили, політичні партії та рухи, громадські об`єднання та окремих громадян об’єднуватися навколо кандидата, обраного в результаті прозорої та демократичної процедури Першим Національним Українським Конгресом.

Спікер Першого НУК: Рустам Ташбаєв.
Прага, Чеська Республіка.
26 травня, 2018 року.

Джерело: Перший Національний Український Конгрес

Медіа

Остання зміна: Понеділок, 03 грудня 2018 17:58

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C