Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Перший Національний Український Конгрес

Перший Національний Український Конгрес ставить собі за мету створення альтернативи дисфункційній та кишеньковій Верховній Раді України, котра більш не є представником народних інтересів і лише створює імітацію демократії та народовладдя, виконуючи вказівки олігархів.

До участі в Конгресі запрошуються всі активісти українського патріотичного руху, ветерани Війни за Незалежність, представники громадських об'єднань та політичних партій, волонтери та делегати територіальних громад.

Питання розкладу роботи Конгресу:

  1. Слухання постраждалих та свідків беззаконня та тяжких злочинів з боку правоохоронних органів з метою визначення, чи є достатньо ознак для оголошення окремих державних органів України такими, що не відповідають вимогам українського та міжнародного законодавства, або навіть злочинними організаціями чи угрупуваннями.
  2. Розгляд участі відповідних державних органів у фактичному саботуванні розслідування та покарання вбивць Майдану.
  3. Визначення, чи достатньо причин для оголошення про позбавлення таких органів державної монополії на насильство.
  4. Створення паралельних силових структур як альтернативи злочинним, корумпованим та фактично приватизованим державним органам України.
  5. Створення альтернативних народних прокуратури та суду (Українського Народного Трибуналу).
  6. Проведення дебатів та виборчих раундів між претендентами на єдиного народного кандидата у Президенти України з метою об'єднання всіх ресурсів та діяльності на його підтримку на наступних президентських виборах.
  7. Затвердження фундаційних положень для розбудови нових, поки що паралельних, державних органів, вільних від корупції.
  8. Легалізація Конгресом статусу добровольчих військових підрозділів, що приймали участь в бойових діях по захисту територіальної цілісності України, визнання діяльності котрих в легальній юридичній площині було саботовано корумпованою владою України в інтересах зовнішнього агресора та власних анти-національних інтересів.

Зазначеним вище категоріям громадян та організацій прохання надсилати запит на участь у Першому Національному Українському Конгресі на електронну скриньку за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перший Національний Український Конгрес ставить собі за мету створення альтернативи дисфункційній та кишеньковій...

Posted by Перший Національний Український Конгрес on Friday, March 2, 2018

Остання зміна: П'ятниця, 04 травня 2018 19:37
Інші матеріали у цій категорії: «Revenge is the act of passion, Vengeance is an act of justice.» Rustam Tashbaev »

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C