Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Україну можна рестартувати за півроку». Рустам Ташбаєв. 21.05.2020

  • Опубліковано в Статті

Світове українство нараховує не менше 60 мільйонів людей.

А в Україні,за словами Президента Зеленського — кадровий голод. Бо як каже: практично немає людей, щоб і професійно щось знав, і щоб не був злодюгою.

Володя.
Професійних людей в Україні немає , бо усі професіонали України мешкають за кордоном. А ті професіонали що в Україні - це професіонали УРСР, філіалу Російської пародії на капіталізм, бензоколонки. Вони професійні в візантійських affaires вашого глибоко враженого вірусом суспільства. І цей вірус не є коронавірусом.

Україну можна рестартувати за півроку. Кожний досвідчений інвестор знає і розуміє важливість світової кризи для створення нових шансів блискавичного збагачення під час відкриття нових інвестиційних просторів.

В Світі шукає куди примоститися і заробити - декілька квадрілліонів долларів. Вони вже зробили це в польшах та всіляких угорщинах.
Також близько трілліона гуляє грошей безпосередньо українських інвесторів. Це як мінімум.

Усе це перезапустить економіку та інфраструктуру за місяці, гарантовано менше аніж за рік.

Все що для цього треба - це знищити в Україні візантійщину, якщо треба, то суворим і спочатку непопулярними методами.

Візантійщина щезне і позики МВФ почнуть виглядати смішними копійками, коли в Україні з’явиться римське право, правовий простір, абсолютний захист приватної фізичної та інтелектуальної власності, моментальна, а не у вигляді дзвінка в поліцію, протидія насильству. І абсолютно мінімальне втручання та регуляція від держави.
Українці, їхні ділові риси , жага до заможнього та щасливого життя, за допомогою інвестицій, зроблять диво та зроблять те, що ти так мізерно і нещасно намагаєшся зробити методами, які від російських особливо не відрізняються.

В тебе навіть міміка та жести мені нагадали Путіна під час цієї прес-конференції.
І мені є з чим порівнювати. Я щотижня дивлюсь прес-конференції справжнього менеджера держави на ім’я Дональд Трамп.

Може ти напружиш державний бюджет и побудуєш шляхи та мости. Лукашенко ж побудував. Но ти ніколи не виконаєш своїх обіцянок і тебе в кращому випадку будуть згадувати як Ющенка.

Бо в тебе розвитком малого та середнього бізнесу заправляє податківець, професіонал пострадянського грабіжницького оподаткування.

А величезним і найважливішим шматком правового простору - ще порошенківський мусор. Котрий по сьогоднішній день має і використовує титушок.

І в тебе з цим, судячи по твоїм вчинкам, а не словам, немає ніяких проблем.

Нормальні, маючі розум люди, ніколи в це лайно не поїдуть і гроші свої ніколи на користь собі та суспільству не нададуть.

І будеш ти розказувати, що ви там в адміністрації напланували, які там ще комсомольські стройкі та свєршєнія готуєте.

Із сцени або кіномайданчику було усе простіше чи не так?

Ти тупо не знаєш звідки і що починається. В тебе немає жодного уявлення як створити генератор багатства, заможності України. В твоєму та інших совків уявленні це - МВФ та Податкова.

Знаєш, за що тебе будуть проклинати нормальні, розумні люди? Ті, що не обзивають і не принижують тебе як тупа чернь?

Вони будуть тебе проклинати за те, що хоч ти і не крадій, але вкрав.

Надію та п’ять безцінних років.

Ти вкрав надію. Ти вкрав п’ять безцінних років розвитку України.

І це зробила людина, за котру проголосувало 75 відсотків настільки зневіреного та розрізненого населення! Людина яка отримала фактичну революційну диктатуру абсолютно легально та без пролиття крові, маючі таку фракцію в Парламенті!

Так навіть не кожний аматор накосячить. Навіть якщо б захотів.

Окреме прохання до порохофілів - не дратуйте мене вашими дебільними рабськими мантрами та біполярністю ваших примітивних мізків.

Джерело: Rustam Tashbaev

Інші матеріали у цій категорії: « «Доля полюбляє жартувати». Юлія Федорова

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C