Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Доля полюбляє жартувати». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті

Сьогодні розповсюджена інформація, що Ахметов закриває свою роздрібну мережу "Брусничка". 

  З місць вже викладають світлини порожніх, як в кращі совкові часи, магазинів, які готують до закриття.

   Важко, важко займатися справжнім бізнесом, коли люди є не статистичними цифрами, через які перекачуються кошти з бюджету по схемі "субсидія", а коли ці маленькі "человечкі" стають споживачами. І можуть не купляти твоє пиво, не ходити в твій магазин і обирати не твого оператора для мобільного зв'язку. За який би реальний бізнес не брався цей міль'ярдер - все прогорає і приносить збитки. Натомість там, де реалізуються схеми пограбунку бюджету країни, населення, створення і використання монополій - все окей, навіть дуже окей.

   Цікаво, як збираються існувати всі ці великі, середні і маленькі "володарі життя", коли їх бюджетні, корупційні і адміністративні ресурси закінчаться? Коли, сподіваюся, їм обріжуть доступи до них.

   Маєтки потребують охорони, прислуги, догляду і опалення. Яхти і водні мотоцикли жруть дизпаливо сотнями литрів. Автопарки вимагають постійного техобслуговування. Коротше кажучі, той шикарний спосіб життя, який аж настільки популярний в наших нуворішей від держслужби, вимагає постійних надходжень. І не у вигляді маленьких джерельць, а інтенсивних повноводних річок.

   А подорожі! А коханки і коханці. Це ж все дуже затратні радощі.
   Щось неспокійно мені за них всіх. Як будуть існувати?

   Іронія в тому, що олігархи зі своїми холуями всіх рангів і підвидів, довели народ до такої низької сплатоспроможності, що вкладати гроші в будь-який бізнес, розрахований на кінцевого споживача, не має сенсу - стовідсотково збанкрутуєш. А інвестиції у виробництво - теж не їх тема. От і з'являються унікуми, як той одеський чи миколаєвський прокурор, що придбав двісті квартир. Чувак, це ти зараз прокурор, і тобі все самі несуть. А станеш звичайним смертним - це ж треба в день об'їхати сім квартир, щоб вибити платню і перевірити лічильники. Ще й побігати за орендарями.

   Мабуть, ці ж думки кружляють і в їх головах. Звісно, їм поки не віриться, що можливо вичерпання чи відлучення від джерел. До того ж, деякі з них явно знаходяться під впливом трансцендентних теорій, на кшталт «транслюй свої бажання в простір і все справдиться». Або просто настільки перелякані, що демонструють всім безкінечні радісні обличча, мовляв - не дочекаєтесь, в нас все супер! Нічим іншим я не можу пояснити поведінку персонажів типу оскаженілого відпустника Розенка з його новою подругою-анорексичкою. Держслужбовець який має через кілька днів передавати справи цілого міністерства, ані скільки про це не турбується, граючі на публіку щасливого молодого секстерориста. Ну не знаю, може на когось це справляє враження.
   Я особисто, бажаю пані-пилосмоку успіхів в очистці закромів пана вжепрактичноексміністра.

   З іншого боку, ті цифри готівки, які наші можновладці були вимушені оприлюднити в деклараціях, і яка зберігається в них вдома, скоріш за все, дає їм впевненість, що вистачить і на правнуків. Що сказати? Подивимося, доля полюбляє жартувати

Юлія Федорова. 22.08.2019

Остання зміна: Четвер, 22 серпня 2019 21:59

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C