Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Вже придумали. 19-го не можна - це день вшанування жертв політичних репресій». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті

Соромлюся запитати, а як бути з жертвами політичних репресій, які зараз у в'язницях.

Може варто в них запитати, чи вшановують вони цей день, чи згодні вийти на день раніше?

Всюди фальш, брехня і пошлятина. Все це кодло вважає положення у корита своїм "природним" правом і заразилося в мордорі впевненістю, що народа не існує, це міф. Законодавчий орган країни дозволяє собі в особі кількох людей вести себе, як сварлива баба-прибиральниця, яка тримає на порозі працівників.

Ви хто такі? Ви яке мали право сидіти з перекошеними харями, або не явитися на першу зустріч з Президентом. Ви чому не вважаєте за необхідне дотримуватися етикету: привітати з обранням, посміхатися Президенту і на камери, для суспільства?

Хто вам надав право вести законодавчу гілку України в конфлікт до президентської? На яких підставах? Ви хто такі?

Ви є найняті народом менеджери для складання законів на протязі даної каденції! З яких справ ви уявили себе єдиним уособленням влади? Яким бісом ви закриваєте очі на Майдан, на безпрецендентну підтримку народом нового Президента? Хто ці Ірки, Петькі, Юлькі, Андрії?

Це щось неможливе, щось неприроднє. Купка осатанєлих від дармової жрачки свиней, уявили себе "колективним царем" і не бажають відпускати корито. Що там народ? Який народ? Про що ви нам кажете, буде так, як ми хочемо. А причинку знайдемо, закончик состряпаємо, схемку намалюємо. До речі, треба зробити так, щоб зовсім вже не напрягатися. Перед ким цією показухою займатися? Який-такий народ? Задовбало залишати мерс за рогом. Перед ким нам старатися?
І десять виродків в залі голосують закони для себе, за тих 350, що в залі, як стверджує табло. І клали на Конституцію з її коаліцією великий...
І розповідають представнику народу, що не пішов би ти, хлопчик, погуляти, та подовше. Мама з папою ще недо...

P.S. Прослухала вчора інтерв'ю Гайдая - знаного політтехнолога. Дуже показово, що ні разу за все інтерв'ю не почула слова "народ". Для визначення волі народу він придумав термін "хвиля подій". Ну ну. Грайтеся з народом. Подивимось на вашу профдеформацію трохи пізніше.

Юлія Федорова: Вже придумали. 19- го не можна - це день вшанування жертв політичних репресій.

Остання зміна: Понеділок, 06 травня 2019 14:44

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C