Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Щури і досі не вірять, що народ існує». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті
Вибори в Україні: Володимир Зеленський встановив два рекорди Вибори в Україні: Володимир Зеленський встановив два рекорди

Фінал виборів, оголошення результатів екзітполів і виступи переможця і політичного небіжчика я дивилася по телебаченню.

В основному по каналу 1+1, а коли вже не в силах було чути ледь не ридаючу Мазур, перемикала на інші канали.

От мої враження від тв простору і роботи "журналістів".
Нового президента було весь час не чутно, не видно, були дуже великі проблеми зі зв'язком. Нібито він нам з Марсу телефонував. Друга його прес-конференція вразила непрофесійною і негідною поведінкою "журналістів". Замість привітань, питань, які цікавлять народ - вони " притягали" до відповідальності. Агресивні, звинувачувальні питання. 1+1 взагалі додумався перервати трансляцію того, що цікавить 73 відсотка населення України точно, і інші 27 - скоріш за все, бо в них час шоу настав.

Натомість виступ вгодованого хряка транслювали всі канали одночасно. Я пройшлася по всім. Для трансляції брехні і підступившої істерики, вистачало сили сигналу.
Потім почалися попадатися виступи "ґекспертів". Основна, провідна ідея - нічого не можна. Перенести адміністрацію - не можна, зняти будь-кого - не можна. Аргументи, докази, запевняння.

Ось мої висновки:

  • 1. Вся ця багаточисельна свора челяді і утварі ще не роздуплилася. Думає, що чудово відпочине влітку, а потім повернеться і почне сувати @уї Володі з парламенту.
  • 2. Журношлюхи будуть відпрацьовувати до кінця, навіть якщо залишиться тільки натяк на можливість отримати конвертік, де поруч з темником буде лежати купюрка.
  • 3. Результат, з яким народ України зробив вибір 21 квітня означає, що Президент Зеленський отримав від народу карт-бланш. Народ не пробачить "бодання" з ВР чи іншими структурами і виправдовування, що "нічого не можна зробити". Для народа можливо все і народ вимагає того самого від свого Президента. І я б сказала більше: народ не вимагає, а ототожнює себе з діями нового Президента. Тому на другий день після інагурації, а краще в той самий, після церемонії, - мають початися дії. Ці дії мають бути блискавично швидкими і сміливими. І вони можуть і мають бути революційними. Народ прийме і схвале все! Такий карт-бланш мав і бувший (навіть прізвища його писати не хочеться), але він йому був не потрібний. В Президента Зеленського зараз будуть всі, повторюся, всі можливості. Сподіваюся, що його мессідж "можливо все" каже про те, що він це розуміє.
  • 4. Доступними нам засобами, хоча б інформаційною хвилею в соціальних мережах маємо вимагати негайної інавгурації нового президента.

Ну і на останок додам особисте враження, коли реально хотілося розбити ні в чому не винний електроприлад - це коли людина, яка п'ять років називалася Президентом України в своєму виступі зазначила, що конституційні судді вже приймають рішення для пана Зеленського. Тепер я точно знаю, для чого Ганібал Лектор запросив би цю людину, якби таке було можливо. І яку б страву він потім приготував.

Джерело: Щури і досі не вірять, що народ існує

Остання зміна: Вівторок, 23 квітня 2019 01:08

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C