Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Відкритий лист до обраного Президента України Володимира Зеленського від очільника Закордонних Частин УПА Рустама Ташбаєва

  • Опубліковано в Статті

Шановний пане Володимир!

Ось Вам і Вашій передвиборчий команді вдалося втілити в життя перший епізод популярного телесеріалу "Слуга Народу".
Поздоровляю Вас особисто і Україну з новим шансом на зміни!

Вас очікують тепер не тільки тенісні столи і безпосередня дружня атмосфера передвиборчого штабу, а також виконання обіцянок і втілення в життя наступних телевізійних епізодів.

25 відсотків українців дивляться на Вас з недовірою. 75 відсотків - з надією. Західне суспільство - з цікавістю. Російське суспільство за показушною весілістю насправді ховає страх перед тим, що Ви виявитесь справжнім непохитним реформатором. І продемонструєте їм урок знищення державної корупції на всіх рівнях.
Бо урок вільного волевиявлення народу, а не купки привілейованих - вони вже отримали.

В цей історичний для європейського континенту та вектору розвитку України на десятиріччя момент, я вимушений приєднатися до голосів досвідчених реформаторів Міхаїла Саакашвілі та Девіда Сакварелідзе і звернути Вашу увагу на головну умову виконання Вами ваших обіцянок, вашої історичної місії, втілення надій та сподівань абсолютної більшості Украінськоі Нації в реальність.

Необхідною умовою будь якого шансу на виникнення Римської Імперії було повне знищення міста-держави Карфагену.
І подібно римському сенатору Марку Порцию Катону я Вам кажу і постійно буду казати: "Карфаген повинно бути знищено!"

Цим Карфагеном для українського суспільства, української державності та Вас особисто - є найрозвинутіша в Європі українська корупція - побічний продукт корупційного центру Світу - Росії.
Цю холеру, що створює геноцид українського населення та запрошує до себе війну - треба знищити рішуче та безжалісно.
Імена генералів цієї армії морального декаденства відомі всій Україні, всьому Світу та Вам особисто. І першими в цьому процесі повинні бути ізольовані від прийняття рішень і роздачі наказів саме генерали. Тоді можна буде впоратися з обезголовленою армією.

Це справа не тижнів чи місяців. Це справа декількох діб.
Інакше Вас очікує поразка, а українське суспільство стане свідком чергового реваншу дуже нечесних людей, якщо Ви будете відкладати такі дії на пізніше.

Організація, яку я представляю, складається з патріотів України без брехні та корупції, розташованих на території України та за кордоном.
Ми є тими, кого не задурили гіпнотичні мантри на кшталт: "Якщо ви будете перешкоджати нам красти - то Путін нападе!"
Ми об’єдналися та організувалися з головною метою, яка на даному історичному етапі повністю співпадає з Вашою стратегією розвитку держави. Цією метою є виявлення та ізоляція від будь яких політичних та економічних процесів в суспільстві кримінальних злочинців. Але не будь яких, а саме тих, хто використовує державні повноваження та ресурси для планування та втілення своїх злочинних дій.

Якщо Ви готові до рішучих дій по очищенню державних структур під підозрюваних у злочинах державних посадовців - я і мої однодумці пропонуємо Вам нашу підтримку і безпосередню участь.

Ресурси, котрими ми оперуєм, за Вашої згоди та підтримки можуть збільшитися в десятки та сотні разів у випадку проголошення загальної мобілізації в ряди нового правоохоронного підрозділу як на території України так і за кордоном. Цей підрозділ може діяти повністю незалежно під Вашим безпосереднім контролем або в статусі особливого підрозділу Служби Безпеки України при необхідній умові зміни керівника цієї служби, на котрого є обґрунтовані підозри в кримінальній діяльності в порушення законів України та міжнародного законодавства.

Проблема з котрою Ви зіштовхнетесь - це використовування вже існуючих підрозділів правопорядку в Україні. Середня та вища ланка менеджменту цих державних інституцій на жаль в багатьох ситуаціях буде мати ризики впливу від реваншистів завдяки тому що їх моменти службової біографії не є зразковими і тому від них очікується неабиякий спротив процесу очищення влади і прикритий саботаж.

Ми готові долучитися, влитися або організувати навколо себе тих багатьох з незаплямованою репутацією і впевнених в тому, в котрому напрямку повинна здійснятися діяльність людини, що забезпечує чистоту суспільства від злочинності і корупції. Таких людей дуже багато з тих, хто з-за морального конфлікту совісті покинули лави МВС та СБУ. Інших правоохоронних департаментів та підрозділів.
Багато людських ресурсів для виконання цієї важливої задачі, що гарантує успіх усіх безвиключно подальших кроків - перебувають в лавах правоохоронних органів сьогодні. Але їх чесність та совість проходить важкі випробування в залізних рамках корумпованої системи командного складу цих органів.
Ми можемо зламати ці рамки і висвободити цих людей, їх чесність, талант та вірність присязі на користь втілення Вашої політичної програми в життя.

Величезна кількість українців діаспори, кваліфікованих, рішучих, незаплямованих, готові облишити зону свого комфорту і долучитися до цієї справи.

Я готовий прибути в Україну і прийняти на себе персональну відповідальність за організацію, вишкіл і результати діяльності таких, дуже необхідних на перших кроках, анти-корупційних сил.
Або з тими, хто розподіляє цю стратегію забезпечення першочергових змін в державі - працювати на позитивний результат на будь якій важливій ділянці цього процесу.
В мене є необхідні кваліфікаційні данні та підтримка представників правоохоронних органів та політиків країни, що є нашим головним союзником в стримуванні імперських амбіцій Росії.

Сили та ресурси готові до негайної мобілізації.

Рішення - за Вами.

З повагою та надією на майбутнє України.

Рустам Ташбаєв.

Флагстафф, штат Арізона.

22 квітня. 2019 року.

Джерело: Відкритий лист до обраного Президента України Володимира Зеленського від очільника Закордонних Частин УПА Рустама Ташбаєва.

Відкритий лист до обраного Президента України Володимира Зеленського від очільника Закордонних Частин УПА Рустама...

Posted by Рустам Ташбаєв on Monday, April 22, 2019

Остання зміна: Вівторок, 23 квітня 2019 02:07

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C