Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Офіційна відповідь на чергове звинувачення від СБУ на адресу ЗЧ УПА та УНА в начебто діяльності, направленої на силове захоплення влади і загрозу конституційному ладу в Україні.

  • Опубліковано в Статті

Закордонні Частини УПА є організацією українських патріотів-націоналістів за межами юрисдикції ФСБ Росії та СБУ і МВС України - державними організаціями що є нащадками більшовицьких ЧК, НКВС, МДБ та КДБ. Усі ці назви належать до терористично-репресивних органів авторитарних режимів.

Закордонні Частини УПА на першому місці ставлять собі задачі обліку та розслідування діяльності кримінальних злочинців, котрі підозрюються в вбивствах та тортурах цивільного населення України.

ЗЧ УПА ніколи не розглядали питання силового захоплення влади у будь якій країні Світу і ніколи не ставили собі за завдання будь які недемократичні засоби прийняття будь яких змін в Конституцію України.

Закордонні Частини УПА шануються своєю повагою до героїчного шляху УПА 1942-1956 років і вважають себе нащадками армії героів Українського національно-визвольного руху та боротьби. Пропагують нульову толерантність до більшовицьких поглядів та традицій, до агресивної зовнішньої політики та імперських амбіцій Росії. Тому заяви про будь які зв’язки чи співпрацю з представниками влади чи уряду цього традиційного ворога українського народу - є абсолютним нонсенсом.

Нагадуємо, що будь які підрозділи УПА оголошені російським пост-більшовицьким урядом "забороненим на території Росії бандформуванням"

Українська Національна Армія та ЗЧ УПА були започатковані рішеннями Першого Національного Українського Конгресу, 26 травня 2018 року, згідно права українського народу на "інші засоби прямого народовладдя" згідно відповідних статей діючої Конституції України.

Легіонери УНА в життєдіяльності користуються Статутом організації, є законослухняними і свідомими громадянами України.
На сьогоднішній день і до цього моменту в лавах УНА ніколи не були присутні жодні учасники, котрі не є громадянами України.
Легіонерам УНА заборонено володіння, зберігання та перевезення зброї, що не є легально зареєстрованою згідно відповідних законів та процедур України.
Легіонерам УНА заборонена агресивна поведінка, силові методи досягнення своєї мети.

Українська Національна Армія в свому розвитку та діяльності розподіляє ідеологію ЗЧ УПА і ніколи не мала і не має будь яких планів або намірів силового захоплення влади чи повалення конституційного устрою України. Навпаки, отримуючі багаточисельні пропозиції з боку інших осіб чи об’єднань з цього приводу - завжди тримала тверду конституційну позицію і її представники відхиляли участь в плануванні або екзекуції таких дій.

Однією з умов прийняття в лави УНА - є суворе дотримання викладених вище принципів і дисципліни.

В опублікованих СБУ відео та фото матеріалах керівництво ЗЧ УПА та УНА не впізнає жодних наявних ознак діючих легіонерів УНА. Ці люди нам невідомі. І не мають жодного відношення до організації.

Матеріально-технічна Служба УНА ніколи і ані за яких обставин не мала на свому балансі або зберіганні автоматичної вогнепальної зброї, кумулятивних реактивних протитанкових снарядів або вибухівки. Легіонерам володіти чи зберігати такі різновиди нелегальної зброї суворо заборонено.

Діяльність легіонерів УНА є насамперед громадсько-просвітницькою а не силовою. Організація побудована за парамілітарними принципами для забезпечення ефективності комунікацій, взаємодії та ефективності її учасників. Уніформа та відзнаки мають насамперед пропагандиський національно-патріотичний ефект, нагадують членам організації та стороннім спостерігачам про славетне минуле борців за УССД, дисциплінує та покращує відчуття високої відповідальності за свій народ, за свою націю.

Виходячи з усього вказаного, офіційно заявляємо про ознаки колаборації Служби Безпеки України з ФСБ Росії та її урядом, що пропагує фальсифікації доказової бази та насилля проти українських патріотів-націоналістів, котрі традиційно боролися з брехнею і терором з боку окупаційних та антинародних режимів.
СБУ порушила професійну етику та закони України, оголосивши про "злочинність"організації та її членів без будь якого судового розгляду та рішення суду, як це робиться в країнах сучасної розвинутої демократії, тим самим продемонструвавши свої НКВС-ні традиції і засоби боротьби з тими, хто не влаштовує грабіжницьке і нечесне керівництво країни.
СБУ використала тактику вкиду в ЗМІ фальшивої інформації з метою налаштувати населення країни проти "чергових екстремістів", залякати суспільство підкинутою вибухівкою, гранатометами та автоматичною зброєю і, використовуючі такі настрої - розправитися фізично з лідерами УНА.

Ми пропонуємо українському та міжнародному суспільству використовувати стандартне критичне відношення до заяв СБУ, аналізувати явні протиріччя та ознаки маніпуляції вашою свідомістю.
Керівництво СБУ демонструє ознаки методів роботи російського ФСБ і радянських органів терору більшовиків над населенням.

Пам’ятайте, що якщо б СБУ та інші силові організації України виконували свій професійний обов’язок, та ефективно розслідували і подавали на покарання грабіжників України на самих високих державних посадах, вбивць цивільного населення на Майдані, сприяли поверненню національного багатства з офшорів, знищували корупцію та беззаконня на всіх рівнях влади, припинили б рейдерство та титуханство

- ТО НІХТО Б З НАС, ЗВИЧАЙНИХ УКРАЇНЦІВ СВІТУ  - НЕ СКЛИКАВ НІЯКИХ КОНГРЕСІВ І

- НЕ СТВОРЮВАВ ОРГАНІЗАЦІЇ ЯКІ ПОВИННІ СТАВАТИ НА БОРОТЬБУ З СВАВІЛЛЯМ.

Джерело:

Офіційна відповідь на чергове звинувачення від СБУ на адресу ЗЧ УПА та УНА в начебто діяльності, направленої на силове...

Posted by Закордонні Частини УПА on Saturday, March 30, 2019

Остання зміна: Неділя, 31 березня 2019 19:02

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C