Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Знову злий пост, де знову багато літер». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті

Шапка, перчатки, ключі, мобільний. Парасоля? Ні, наче сніг, не дощ.

Блін, знов не в те взувся, тільки вийшов, вже промочив. Цю пропущю, забита. О, вліз. Та посунься ж ти. Фух, на місці, встиг. Знов тягне руку, гад, ніби не знає, що має мокрі ладоні, фу, гидко. Кава, ага. Стул такій незручний вже не відчуваю п'яту точку. Що б пожерти ввечорі. Потащуся в магаз, чи обійтися.
І т.д і т.п. Щохвилини, щосекунди ми турбуємось про власне тіло. Щоб не замерзло, щоб отримало їжу. Ми охороняємо наше тіло від інших людей, не любимо коли порушують наш особистий простір. Але наше тіло - це ж половина нас. Або сосуд, вмістіліще душі, інтелекту, емоцій. Або біомашина для функціонування свідомості. Варіантів, визначающих людську свідомість, особистість - купа. Обирайте той, що ближче до ваших поглядів. Питання не в цьому.

Грандіозне питання в іншому. Чому люди в Україні охороняють і турбуються про своє тіло, а свій мозок (свідомість, розум, інтелект, душу, емоційність), взагалі ніяк не оберігають? Мало того, вони розкривають його абсолютно будь-якому втручанню і маніпулюванню. Не задумуючись, що свідомість це найважливіша частина тебе і що її треба охороняти не меньше за фізичне тіло. Що фізичне тіло - є засіб існування свідомості, а значить - вторинне. І що ступінь комфортності існування вашого фізичного тіла, та взагалі, саме існування оного, залежить від вашої свідомості, розумових і духовних якостей, а не навпаки.

Чому незличенні потоки лайна, ллющегося з усіх ЗМІ олігархату радісно і без перешкод, без спротиву потрапляють прямо в мізки мешканців України, зрозуміло. Бо після однієї людожерливої системи - комунізму, прийшла ще страшніша система - олігархат. І він, олігархат, так же як і комуняки навмисно тримає населення своїх угідь в безсвідомому рабському стані з разпахнутим настєж мізком. Тримає свідомо, навмисне, не шкодуючи коштів на засоби впливу на свідомість своїх рабів. Бо вихід населення з несвідомого стану, формування громадян і нації, громадянського суспільства - це втрата безкінечного ресурсу, безкінечного возобновляємого багатства купки ублюдків.

Отже, як вирватися з рабських ланцюгів? Людство вигадало помешкання, одяг, зброю, засоби пересування, медицину, державність і суспільні інститути. Все, щоб підтримувати функціональність, комфорт і безпеку тіла. Та людство вигадало і засоби оберігати свою свідомість від зазіхань диктаторів, маніпуляторів і брехунів. Ні, не вимкнений телевізор. І не землянка в лісу. Пам'ятайте, не тіло первинне, не тіло керує. Тисячі років тому, в колисці цивілізації - Греції, з'явились люди, які винайшли захист для свідомості. І люди, які взяли на озброєння цей засіб, змогли нарешті, через покоління, побудувати сучасні цивілізовані суспільства, де люди - громадяни, носії невід'ємних прав. Звісно, поки вони не намагаються якимось чином ущемити права інших громадян.

Що ж це за волшебна зброя? Ця зброя - аналіз, або логічно-критичне мислення. Якщо цією зброєю володіють громадяни, їм надають цю зброю в школах, в коледжах - суспільство успішне, люди вільні, країна чесна. Якщо про цю зброю навіть не заїкаються - суспільства нема, населення - раби, країна корумпована.

Чи звертали ви увагу на предметність англійської мови? На те, що всьому дані назви? Тому, що ми навіть не ідентифікуємо як явища чи стадії чогось, в англійській мові має не тількі класіфікації, а і різноманітні назви. Ну, наприклад, хто дивиться серіали чи кіно знає про першу базу, третю чи стадію "холодильник" і інші?. Хто завісає в фанатських спільнотах, думаю теж дивувався тому, що всьому дані назви і що Мері Сью це не персонаж, а моветон про який треба попереджати, а кроссовер - це не автомобіль. А хто любить трилери чи детективи знає, що за спойлер можна і отримати. Я вже мовчу про технічні сфери на кшталт айтішної, де людство б не вижило без англійської мови. До чого це я кажу. Це не мова! Це спосіб існування! З розплющенними очима і прокачаним до вісімдесятого левела скілом "вміння аналізувати події, явища і інформацію".

Що ж ми бачемо в ні, не в суспільстві. В середовищі людей, які населяють країну Україна. Всі ресурси захвачені олігархами. Абсолютно всі. І ось, оскільки треба проводити вибори, без цього не обійтись, це ознака державності, олігархи виставляють рабам кандидатів. Оскільки раби просять нових облич, олігархи дадуть це рабам. Їм, олігархам, яка різниця, як звати картонку. Перерозподіл і так неминуч, змагання за більший шмат ідуть постійно. А доступ до корита ніхто ж не втратить взагалі.

Так щоб зробив свідомий громадянин. Ну, наприклад сідячі в піжамі і ковиряючись в носу ( так, свідомі громадяни теж так роблять), він би звернувся до Гугла. І набрав би ім'я і прізвище молодого "незалежного" кандидата і, припустимо словосполучення "партія регіонів". І буквально через наносекунду отримав цікаві результати. Наприклад, що молодий незалежний кандидат, будучи студентом вступив в партію регіонів, бо був проти помаранчевого Майдану. Хм.Потім він "забув", що був її членом. Мабуть, свідомий громадянин, продовжуючи ковирятися в носі, зробив би на цьому "забув" - хмм. Цікавий початок. Ідемо далі. Потім цей кандидат знов вступив в партію регіонів, щоб вірніше виграти вибори сільського голови, до речі в цьому селі цей кандидат до цього не жив. Хммм. Потім свідомий громадянин мабуть поцікавився хоч якимось свідченням мешканця села де головував цей кандидат. Потім задумався, а чому сюжет про нього демонструє канал олігарха. І так далі і так далі. Правда, нудне заняття? Тільки в результаті, свідомий громадянин не буде ніщебродом, бо ніколи не проголосує за пристосуванця без моральних орієнтирів, мета якого - увійти в систему хай навіть і холуєм! Потім свідомий громадянин розгляне наступного, який "ніколи не був у політиці". І мабуть, цей громадянин з жахом подивиться на сонм ненормальних які жруть лайно з лопати олігарха і просять ще.

Думаю, на цьому варто зупинитися нам з свідомим громадянином.

Отже, які кроки приведуть нас до волі і перемоги?
Перше - аналіз.
Друге - вміння приймати вірні рішення.
Бо коли вам сука олігарх вчергове підвищує ціни на газ, вам треба не сідати і рахувати наскільки більше картоплі треба посадити весною щоб протриматися, а вступати в УНА і в Ташбаєвській Рух.

P.S. моя подруга по Руху виправила мене, що інший кандидат, який "ніколи не був у політиці" таки був з концертами в АТО. Приношу вибачення і видаляю цей пасаж.

Джерело: Знову злий пост, де знову багато літер.

Остання зміна: Понеділок, 04 лютого 2019 01:14

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C