Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Ташбаєвський Рух: виборів нема, а є Другий НУК. Роздуми в очікуванні». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті

     Перший Національний Український Конгрес був спробою об'єднати всі патріотичні сили в Україні задля зміни олігархічного устрію в країні через висунення єдиного кандидата в Президенти України.

     Тобто був запропонований механізм запустити докорінні, революційні зміни правовим шляхом - через вибори.
     Що показав, висвітлив Перший НУК. Які його результати. Думаю, що вже можна зробити деякі підсумки, особливо примітні на тлі передвиборчої вакханалії.
     По-перше, і думаю, це найважливіший висновок який ми маємо зробити для того, щоб розбудувати нашу подальшу стратегію, це те, що в Україні нема опозиції олігархату, окрім Ташбаєвського Руху. Пропоную обійтися без уточнень типу "справжня", чи доводити цей тезіс чисельними прикладами від копання канав до карасей при томосі. Кожен день приносить нам нові чудові відкриття в підтвердження цього висновку. Хто здатен зняти ганчірку з обличчя, той бачить випалене поле. Знищені, підкуплені, витіснені, самі опустили руки, злигаються з дияволом в надії його обдурити, вбудувалися в систему і так далі і так далі. Олігархат в своєму розвитку досяг піку і навіть почав підміняти реальність для нас - населення свого "поля кормлєнія", практично по Оруелу. Володіння засобами впливу на реальність (тримання наднизького рівня добробуту населення, втілення на державному рівні схеми залежності від субсідії) і на свідомість населення, яке ніколи не було вільним, дозволяє олігархату абсолютно все. І ігри в створення для населення ілюзії "нових облич" не найстрашніша з можливостей олігархату в Україні.
     Але завжди є "але". Те, що здається надміцним, насправді, вже почало свій шлях до руйнування. Бо почалися процеси розуміння. А ідея, тобто слово - то вже початок. І ось другий висновок, чи скоріше, результат Першого Національного Українського Конгресу - це народження Ташбаєвського Руху. Так, зараз це ідеологія і люди, хоч в масштабі країни нас ще не так багато . Зараз це початок. Початок кінця олігархату.

     Отже, якщо Перший НУК був спробою об'єднати існуючі сили, то вважаю що Другий Національний Український Конгрес має заявити про сформування політичної сили - Ташбаєвського Руху, який є непримеренним і безкомпромісним противником олігархату в Україні. І оголосити про те, що Ташбаєвський Рух - це системна опозиція олігархату, що ми бачимо олігархат, в усіх його аспектах і наша мета не просто руйнування олігархічної системи і передача влади черговим "фахівцям". Наша мета - побудова нового суспільства і наша боротьба буде системною, по всім напрямкам. Прийняти програмні документи Ташбаєвського Руху - Програму, структуру, тощо. Заявити про можливість боротьби з олігархатом для будь-якої чесної рішучої людини через вступ до УНА.

     Що ж важливо зараз для нас, учасників Ташбаєвського Руху, легіонерів УНА. Думаю, усвідомлення, що ми стоїмо в витоках того, що змінить нашу країну і зробить її нашою. В витоках того, що розбудуємо самі. Нема з ким об'єднуватися. Нема від кого чекати підтримки. З іншого боку, нема іншої сили, що ставить собі за мету знищення олігархату. То, викажу зараз крамольну думку, маємо не закликати людей ставати пліч -о-пліч з нами. Маємо тільки інформувати про наш Рух. Чому? Бо нам потрібні справжні. Бо тут не втриматися брехунам, зрадникам і шукачам забезпечення. Вони будуть не просто виключені з Ташбаєвського Руху, а на собі відчують дію слова "остракізм". Ніхто з нас не буде ставитися до них "з розумінням" і зберігати стосунки "ну ти ж розумієш...". З іншого боку, люди, що приєднуються до Ташбаєвського Руху, мають усвідомлювати, що ми - єдина загроза олігархату і те що сталося з іншими, а "зі мною такого ніколи не станеться" - омана. Ця система поки не стикалася з системним спротивом. Та вона готова. Чи готовий ти?

Джерело: Ташбаєвський Рух: виборів нема, а є Другий НУК. Роздуми в очікуванні.

Остання зміна: Субота, 26 січня 2019 21:43

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C