Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Рубрика "Кеп Очевидність", або "візьми з поличкі пиріжок". І натяк на кіно». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті

Політична сила може приймати участь в чергових виборах з метою виграти, або підняти показники своєї впізнаваності, в розрахунку на наступні вибори.

Як саме політична сила може прийняти участь в виборах:

  1. Висунути свого кандидата.
  2. Об'єднатися з іншими політичними силами і висунути спільного кандидата.
  3. Заявити про підтримку незалежного кандидата. Здоровий глузд і логіка підзказують, що технічно це робиться так: кандидат звертається до політичної сили за підтримкою і зобов'язується виконувати програму цієї політичної сили, або окремі положення цієї програми. Вочевидь, політична сила має розглянути цю пропозицію і з'ясувати, чи критичні розходження в програмах і чи кандидат заслуговує підтримки і довіри як особистість.

     Політична сила може оголосити про те, що по ряду причин, як то: відсутність чи недостатність ресурсів, часу, замала політична вага, незгода з виборчим законодавством, чи ще щось, - не буде приймати участь в виборах. Вочевидь, оголошення про неучасть у виборах означає, що політична сила також не оголошує про підтримку будь-якого кандидата (не узгодили програми, ніхто не звертався за підтримкою, є сумніви в людині).

     Нібито то все логічно і просто. Лідер Ташбаєвського Руху оголосив, що Рух не приймає участі в виборах, так як свого кандидата ми "забраковали", нового підготувати не встигаємо, а незалежні кандидати до нас за підтримкою не зверталися і ми не вивчали ні їхні програми і наміри, ні їхні особистості (останнє, є надважливе, як ви розумієте, в такому токсичному середовищі, як українська влада і політика). Повторюсь, нібито все логічно і просто. Ха! Ми не здаємося! Ми винайдемо лісапет! Ташбаєвський Рух і його лідер особисто, мають бігати по людях і вмовляти їх прийняти нашу підтримку. І на цьому наполягають і чисельні активісти Руху і сторонні особи, які за нами спостерігають. Безглуздість і феєрічність ( давно хотіла використати це слово) того що відбувається, зачаровує. Особливо вражає реакція на спробу Інфослужби Руху направити хід думок учасників Руху в логічно-критичне русло. Тобто надати інформацію для роздумів. Ця реакція навіть має назву - " Те відчуття, коли твій друг каже, що твоя улюблена група - лайно". Спробуйте уявити ситуацію. І ось тут і криється проблема. Бо, якщо продовжувати аналогію, група може бути любимою. А от кандидат в Президенти - ні. Він може отримати вашу підтримку і не емоційну, а інтелектуальну. І вона, підтримка, має з'явитися або ні після аналізу.

     Ми тільки отримали урок швидкої закоханості, без прискіпливого аналізу людини. І знов, зі всіх наших сил, що залишилися, рвемося до тих же грабель. І будь-який заклик до аналізу, сприймаємо як вороже втручання в наш зачарований світ.
Вам скільки років, виборці, громадяни? Може облишите вже гітару в гаражі і запитаєте в сина/дочці, як справи у онуків?

P.S. Коли будете дивитись це відео, подумки замініть "я" на "ми", а "мій" на "наш ", сподіваюсь пан Рустам не буде проти. І ось вичерпні критерії кандидата від Ташбаєвського Руху.

Джерело: Рубрика "Кеп Очевидність", або "візьми з поличкі пиріжок". І натяк на кіно.

Остання зміна: Четвер, 24 січня 2019 01:22

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C