Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Організація опору. Загальні засади». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті

Друзі. Замислюючи цю статтю, я планувала зробити довгий вступ про логічно-критичне мислення.

Про вміння аналізувати, про ірраціональне сприйняття реальності і про наслідки цього в житті кожного українця. Планувала зробити аналіз, чи є це наше національне світосприйняття, чи омана на очі цілого народу накидувалась свідомо спершу окупаційною владою, а зараз... теж окупаційною. 

Але, відкривши зранку стрічку Фейсбуку, побачила, що все це непотрібно. Що ситуація вже доведена ірраціональними істотами до абсурду. І що я можу спокійно зосередитися на конкретних кроках, так як я це бачу.

Виходим на Майдан на 12-ту годину для узгодження подальших дій. Ось квітессенція ірраціональної поведінки українців.

Облишу свій задум обосновувати необхідність організації опору, з історічними екскурсами спротиву і змін вТурречині, Ірландії, Ічкерії і Грузії. Залишу при собі свій подив, як маючи в своїй власній історії організацію УПА, можна бути такими неусвідомленими істотами. Облишу все це. І звернусь до людей, які розуміють необхідность організації боротьби і шукають своє місце в цьому процесі.

Отже, що має бути для досягнення мети

1. Сама мета. Вона в нас є - Чесна країна вільних людей. Це загальна. Довгострокова. І Кінець ери безкарності - нагальна, першочергова.

2. Ідеолог. Організатор. Лідер.
Людина, яка сформулювала мету, вказала чіткий шлях до втілення мети, має організаційні здібності і авторитет. Яка має честь. Яка має особисту мотивацію - увійти в історію. І яка недоступна для спецслужб ворога.
В нас є така людина - Рустам Ташбаєв.

Ташбаєвський Рух, Структура.

3. Ядро для організації Руху спротиву, магніт для гуртування людей навколо мети Руху - розуміння і чіткий алгоритм дій після Перемоги і взяття народом влади в свої руки(саме так! Наша мета - дивись перший пункт). Рух має мати чітке бачення, яке суспільство ми побудуємо, з якими правилами і правами. Без брехні, без натяків - чітка Програма дій. 
Така Програма готується і буде затверджена Другим Національним Українським Конгресом.

4.  Політичне крило Руху. У національного Руху спротиву, яким стане Ташбаєвський Рух, має бути політичне представництво. Для затвердження рішень, для представництва інтересів народу на міжнародній арені, для створення паралельних народних органів влади, для спроби безкровного входження народу в свої природні права, як джерела влади. 
Таке крило вже створено. Це Конгрес, який поки відбувся як подія, але вже започаткував постійно діючи паралельні народні гілки влади слідчу, судову і виконавчу. І обраний на Першому Національному Українському Конгресі єдиний народний кандидат в Президенти України - Іван Бубенчик.
Готується Другий Національний Український Конгрес, який має прийняти надважливіші рішення.

5. Захисне крило. Саме бойова частина Руху, яка об'єднає в собі справжніх громадян своєї країни. Це - Легіони УНА.
Легіони Української Національної Армії
Чітка військова організація
Прийняття Присягі, безумовне дотримання Статуту Легіонера УНА
Принцип Україна понад усе.
Саме Легіонами УНА розробляються, готуються і втілюються конкретні плани дій. Саме тут знайдеться місце для будь-якої ініціативної людини. Бо діяльність такої величезної організації, як замислюється нами УНА, має багато граней і потреб фінансову, кадрову, ай-ті, освітню, капеланську, психологічну, юридичну і т.д. Кожна людина може знайти точку застосування своїх здібностей і бути корисною своїй країні.

     І наостанок, хочу вас запевнити, що Командир Легіону УНА ніколи не надасть вам наказ зайняти місце в колоні і рушити з прапором на концерт. І не скаже приходь на Майдан, а там подивимось. Він надасть вам наказ яку передвиборчу дільницю ви контролюєте, чи біля якого терміналу аеропорта ваш пост, чи з якого приміщення ви маєте нікого не випускати. 
     Не буду вправляться в красномовності і писати заклики про необхідність швидкої розбудови Легіонів УНА. Бо зверталася до людей, які шукають порятунку для себе і країни. Хто має очі - той прочитає, і не тільки те, що написано в рядках.

Джерело: Організація опору. Загальні засади.

Остання зміна: Четвер, 24 січня 2019 01:23

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C